Kandydaci

LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH NA STUDIUM ANIMATORA RAM 2016/2017

  1. Balawajder Patryk Korczyna
  2. Brzezicka Agata Sośnica
  3. Cebeńko Zuzanna Bircza
  4. Chomeniuk Ewelina Wacławice
  5. Ciemierkiewicz Wiktoria Szówsko
  6. Curzytek Kamila Nowosielce
  7. Cwynar Daniel Orzechówka
  8. Cwynar Karol Wacławice
  9. Droździel Celina Zwierzyniec diec. Zam.- Lub.
  10. Dziubek Weronika Wola Mała
  11. Fednar Julia Krzywcza
  12. Fedor Agnieszka Jarosław
  13. Figlarska Patrycja Żurawica
  14. Fila Paulina Miękisz Stary
  15. Filus Weronika Wrocanka
  16. Grocholski Mateusz Wierzbna
  17. Grzegorzak Erwin Bolestraszyce
  18. Hawrot Tomasz Kombornia
  19. Hebda Małgorzata Buków
  20. Kędziora  Gabriela Laszki
  21. Kocyła Kamila Hermanowice
  22. Kondryszyn Magdalena Miękisz Nowy
  23. Kondyjowski Michał Sieniawa (k. Rymanowa)
  24. Kontek Monika Ożańsk
  25. Kończyk Marta Korzeniec
  26. Kopcza Karolina Równe
  27. Korcaba Aneta Sanok
  28. Kowal Aleksandra Nowosielce
  29. Kozdroń Adrian Pełkinie
  30. Kupras Jadwiga Giedlarowa
  31. Kwolek Mateusz Przysietnica
  32. Leśniak Anna Kormanice
  33. Lorenowicz Gabriela Trójczyce
  34. Łocha Bartłomiej Bolestraszyce
  35. Maj Karolina Młyny
  36. Maj Monika Grodzisko Nowe
  37. Majcher Katarzyna Kupiatycze
  38. Majchrowicz Iwona Budzyń
  39. Mazurek Dominika Przemyśl
  40. Michna Monika Cierpisz
  41. Milanowska Karolina Przemyśl
  42. Miler Piotr Żurawica
  43. Misiąg Kinga Pawłosiów
  44. Młynarska Monika Olszany
  45. Mroczko Justyna Przemyśl
  46. Mulawka Maciej Pełkinie
  47. Noga Bartłomiej Wacławice
  48. Norejko Kamil Przemyśl
  49. Nowak Anna Jabłonka
  50. Olech Kamila Korczowa
  51. Osikowski Tomasz Białoboki
  52. Oskorip Patryk Huzele
  53. Pacion Aleksandra Miękisz Nowy
  54. Packanik Norbert Pielnia
  55. Paradysz Anna Korczyna
  56. Paskart Katarzyna Kraczkowa
  57. Pawłowska Paulina Zalesie
  58. Pelczar Milena Odrzykoń
  59. Pelczar Natalia Odrzykoń
  60. Pilch Aleksandra Kormanice
  61. Podkul Karolina Pustyny
  62. Półchłopek Dominika Korczyna
  63. Pysz Mateusz Giedlarowa
  64. Rechul  Martyna Korzenica
  65. Romanowska Weronika Grodzisko Nowe
  66. Rzepka Przemysław Białobrzegi
  67. Sapa Klaudia Krzywcza
  68. Sidor Jakub Pełkinie
  69. Sławińska Katarzyna Mirocin
  70. Słomiany Kamila Miękisz Nowy
  71. Sobejko Oktawia Sośnica
  72. Sobota Konrad Przysietnica
  73. Sokolik Luiza Lesko
  74. Sokołowski Michał Pielnia
  75. Sołtysik Aleksandra Sieniawa (k. Rymanowa)
  76. Sopyła Magdalena Surochów
  77. Styś Bartłomiej Wacławice
  78. Szewczyk Kacper Wierzbna
  79. Szpetman Agata Bolestraszyce
  80. Szymuś Aleksandra Laszki
  81. Śliwińska Nina Lesko
  82. Śnieżek Karol Orzechówka
  83. Tasior Wioletta Pantalowice
  84. Tomaszewska Maria Widna Góra
  85. Wasieczko Marcin Łazy
  86. Wasilewski Emil Przemyśl
  87. Wawrzynów Michał Żurawica
  88. Wdowik Izabela Kraczkowa
  89. Wiech Dominika Giedlarowa
  90. Wielgosz Adam Giedlarowa
  91. Woś Aleksandra Orły
  92. Wota Klaudia Tuligłowy
  93. Zając Antonina Korczyna
  94. Zmora Klaudia Nowosielce
  95. Zych Anna Surochów
  96. Zych Klaudia Korczyna
  97. Zywar Bernadetta Kombornia 

 

LISTA KANDYDATÓW TRWAJĄCYCH NA STUDIUM ANIMATORA RAM 2016/2017

  1. Balawajder Patryk Korczyna
  2. Brzezicka Agata Sośnica
  3. Cebeńko Zuzanna Bircza
  4. Chomeniuk Ewelina Wacławice
  5. Cwynar Karol  Wacławice
  6. Droździel Celina Zwierzyniec diec. Zam.- Lub.
  7. Dziubek Weronika Wola Mała
  8. Fednar Julia Krzywcza
  9. Fedor Agnieszka Jarosław
  10. Figlarska Patrycja Żurawica
  11. Filus Weronika Wrocanka
  12. Grocholski Mateusz Wierzbna
  13. Grzegorzak Erwin Bolestraszyce
  14. Hawrot Tomasz Kombornia
  15. Hebda Małgorzata Buków
  16. Kędziora  Gabriela Laszki
  17. Kocyła Kamila Hermanowice
  18. Kondryszyn Magdalena Miękisz Nowy
  19. Kondyjowski Michał Sieniawa (k. Rymanowa)
  20. Kontek Monika Ożańsk
  21. Kończyk Marta Korzeniec
  22. Kopcza Karolina Równe
  23. Korcaba Aneta Sanok
  24. Kowal Aleksandra Nowosielce
  25. Kozdroń Adrian Pełkinie
  26. Kupras Jadwiga Giedlarowa
  27. Kwolek Mateusz Przysietnica
  28. Leśniak Anna Kormanice
  29. Lorenowicz Gabriela Trójczyce
  30. Łocha Bartłomiej Bolestraszyce
  31. Maj Karolina Młyny
  32. Maj Monika Grodzisko Nowe
  33. Majcher Katarzyna Kupiatycze
  34. Majchrowicz Iwona Budzyń
  35. Mazurek Dominika Przemyśl
  36. Michna Monika Cierpisz
  37. Milanowska Karolina Przemyśl
  38. Misiąg Kinga Pawłosiów
  39. Młynarska Monika Olszany
  40. Mroczko Justyna Przemyśl
  41. Mulawka Maciej Pełkinie
  42. Noga Bartłomiej Wacławice
  43. Norejko Kamil Przemyśl
  44. Nowak Anna Jabłonka
  45. Olech Kamila Korczowa
  46. Osikowski Tomasz Białoboki
  47. Oskorip Patryk Huzele
  48. Pacion Aleksandra Miękisz Nowy
  49. Packanik Norbert Pielnia
  50. Paradysz Anna Korczyna
  51. Paskart Katarzyna Kraczkowa
  52. Pawłowska Paulina Zalesie
  53. Pelczar Milena Odrzykoń
  54. Pelczar Natalia Odrzykoń
  55. Pilch Aleksandra Kormanice
  56. Podkul Karolina Pustyny
  57. Półchłopek Dominika Korczyna
  58. Pysz Mateusz Giedlarowa
  59. Rechul  Martyna Korzenica
  60. Romanowska Weronika Grodzisko Nowe
  61. Rzepka Przemysław Białobrzegi
  62. Sapa Klaudia Krzywcza
  63. Sidor Jakub Pełkinie
  64. Sławińska Katarzyna Mirocin
  65. Słomiany Kamila Miękisz Nowy
  66. Sobejko Oktawia Sośnica
  67. Sobota Konrad Przysietnica
  68. Sokolik Luiza Lesko
  69. Sokołowski Michał Pielnia
  70. Sołtysik Aleksandra Sieniawa (k. Rymanowa)
  71. Sopyła Magdalena Surochów
  72. Styś Bartłomiej Wacławice
  73. Szewczyk Kacper Wierzbna
  74. Szpetman Agata Bolestraszyce
  75. Szymuś Aleksandra Laszki
  76. Śliwińska Nina Lesko
  77. Śnieżek Karol Orzechówka
  78. Tasior Wioletta Pantalowice
  79. Tomaszewska Maria Widna Góra
  80. Wasieczko Marcin Łazy
  81. Wasilewski Emil Przemyśl
  82. Wdowik Izabela Kraczkowa
  83. Wiech Dominika Giedlarowa
  84. Wielgosz Adam Giedlarowa
  85. Woś Aleksandra Orły
  86. Wota Klaudia Tuligłowy
  87. Zając Antonina Korczyna
  88. Zmora Klaudia Nowosielce
  89. Zych Anna Surochów
  90. Zych Klaudia Korczyna
  91. Zywar Bernadetta Kombornia