Komunikat ws. Studium Animatora RAM oraz najbliższych wydarzeń

89634205_2605717309663640_8275990534409945088_n

Kochani animatorzy, moderatorzy, kandydaci oraz sympatycy! W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce oraz stosując się do rozporządzeń organów państwowych z 13 marca br. uprzejmie informujemy, że:

1. Marcowa sesja Studium Animatora RAM (20-22 marca) zostaje odwołana. Równocześnie informujemy, że marcową sesję studium kandydaci na animatorów będą obowiązkowo odrabiać poprzez obecność na RAMowskich Dniach Młodych  w Gniewczynie (8-10 maja). Prosimy zatem już teraz o zapisy na RAMowskie Dni Młodych poprzez formularz dostępny tutaj: kliknij!

2. W związku z odwołaniem marcowej sesji studium informujemy, że zadania teoretyczne oraz praktyczne zadane na ubiegłych sesjach nadal obowiązują i należy złożyć je w wyznaczonych terminach:
♦ Konspekt pracy w grupach – termin: 19 marca, godz. 23:59. Konspekty wysyłamy na skrzynkę mailową: ram.konspekty@gmail.com.
♦ Odpis podatkowy 1% RAM – termin: 24 marca, podczas recepcji na kwietniowej sesji studium.
Informujemy również, że w najbliższym czasie zostaną zadane kolejne zadania – pojawią się na facebookowej grupie „XXXVI Studium Animatora RAM”.

3. Odwołana zostaje marcowa sesja Warsztatów Muzycznych.

4.  Odwołany zostaje Kurs Wychowawcy i Kierownika w dn. 17-19 kwietnia. Mamy nadzieję, że kurs odbędzie się jeszcze w tym roku – o sytuacji będziemy na bieżąco informować. 
Wpłata na kursy zostanie oddana przelewem zwrotnym w ciągu najbliższych dni. W sprawie przelewu na inny numer konta, niż z którego wychodził przelew prosimy o pilny kontakt pod numerem biurowym: 536 318 933.

Pamiętajmy, aby w najbliższym czasie stosować się do komunikatów i wytycznych rządowych i sanitarnych. Zachęcamy też, by przez najbliższe tygodnie realizować charyzmat apostolstwa poprzez pogodę ducha, w mediach społecznościowych, poprzez rozmowy z przyjaciółmi oraz w swoich rodzinach. Prosimy również o modlitwę w intencji naszego stowarzyszenia oraz najbliższych planowanych wydarzeń.

W sprawach dotyczących RAM, z zapytaniami lub niejasnościami prosimy o kontakt:
♦ mailowy: ram.przemysl@gmail.com
♦ telefoniczny: 536 318 933

Z pozdrowieniami w Chrystusie Panu, 
Rada Ruchu Apostolstwa Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej