Kandydaci dopuszczeni do egzaminu kończącego Studium Animatora 2018/2019

027

Prosimy o zapoznanie się ze zmodyfikowanymi zagadnieniami egzaminacyjnymi znajdującymi się na stronie internetowej – kliknij. Powodzenia!

  1. Badowicz Wiktor Korczowa
  2. Bąk Klaudia Przysietnica
  3. Bednarz Wiktoria Iskrzynia
  4. Borcz Arkadiusz Mirocin
  5. Buczek Weronika Orzechówka
  6. Chmiel Katarzyna Czarna
  7. Czerniecka Aleksandra Mirocin
  8. Daraż Judyta Przemyśl
  9. Dereń Joanna Nowosielce
  10. Drabicka Emilia Borek Stary
  11. Drobek Paweł Równe
  12. Filipek Sabina Łańcut
  13. Frączek Przemysław Czarna
  14. Gierlach Agnieszka Medyka
  15. Gilarska Agnieszka Łowce
  16. Glazer Kacper Orzechówka 
  17. Golenia Michał  Łańcut
  18. Gorący Izabela Kuryłówka
  19. Guzek Weronika Wola Mała
  20. Homa Remigiusz Rokietnica
  21. Iskra Gabriela Kuryłówka
  22. Jaklik Julia Nowosielce
  23. Jarosz Justyna Nowosielce
  24. Jasiłek Piotr Czarna
  25. Jurasz Karol Rymanów Zdrój
  26. Kaliniewicz Ida Lesko
  27. Kaczmaryk Aleksandra Łowce
  28. Karnasiewicz Weronika Iwonicz
  29. Karpińska Wiktoria Borek Stary
  30. Karuś Aleksandra Rokietnica
  31. Kijanka Karol Rokietnica
  32. Konderak Kamil Rymanów
  33. Kopeć Agnieszka Korczowa
  34. Kornaga Jan Przysietnica
  35. Kot Patrycja Roźwienica
  36. Kowalski Dominik Laszki
  37. Krupa Weronika Krosno
  38. Kuca Gracjan Łańcut
  39. Kud Julia Wola Rafałowska
  40. Lekowski Marcin Kormanice
  41. Maca Martyna Dębów
  42. Maciałek Gabriela Gniewczyna Łańcucka
  43. Mamrak Kamila Medyka
  44. Maziarz Martyna Cieszacin Mały
  45. Michalski Radosław Krzywcza
  46. Mokrzycki Sławomir Barycz
  47. Napora Klaudia Rokietnica
  48. Nowosada Damian Budy Łańcuckie
  49. Pietnica Karolina Medyka
  50. Podolec Karolina Gniewczyna Łańcucka 
  51. Pokrywka Mariola Majdan Sieniawski
  52. Potejko Julia Giedlarowa
  53. Raczkowski Rafał Przemyśl
  54. Rajnik Michał Posada Górna
  55. Rejent Anna Jarosław
  56. Rutkowska Katarzyna Majdan Sieniawski
  57. Sabat Miłosz Posada Górna
  58. Siorek Weronika Kraczkowa
  59. Skop Sebastian Rokietnica
  60. Sobota Weronika Przysietnica
  61. Sołek Małgorzata  Jankowice
  62. Stopyra Faustyna Czarna
  63. Strawa Karolina Lutków
  64. Szylar Mateusz Markowa
  65. Śliwka Szymon Malawa
  66. Telesz Justyna Wara
  67. Telesz Kacper Wara
  68. Tymoczko Julia Łowce
  69. Wiatr Emilia Wola Mała
  70. Wiech Gabriela  Giedlarowa
  71. Wilk Marcelina Głowienka
  72. Wolanin Jagoda  Kuryłówka
  73. Wojtyna Emilia Tryńcza
  74. Wrona Gabriela Laszki
  75. Wróbel Klaudia Jarosław
  76. Wysocka Julia Munina
  77. Wywrót Rafał Nowosielce