I Rocznica założenia grupy.

BANER
18 marca 2018 r. obchodziliśmy pierwszą rocznicę założenia naszej grupy parafialnej. Podczas wspólnej Eucharystii dziękowaliśmy Panu Bogu za miniony rok, za cotygodniowe spotkania i za nowe osoby, które dołączyły do naszej wspólnoty.
W minionym roku około 20 członków naszej grupy brało udział w rekolekcjach wakacyjnych, jedna osoba z naszej wspólnoty otrzymała we wrześniu podczas Dnia Wspólnoty błogosławieństwo animatorskie, natomiast trzy uczestniczki rozpoczęły formację na studium animatora RAM, a jeden uczestnik formację na animatora muzycznego. Obecnie grupa liczy około 25 osób. Spotykamy się co tydzień na spotkaniach, które pomagają nam zrozumieć prawdę jaką przekazał nam Jezus Chrystus. W organizacji spotkań pomaga nam ks. Mariusz Łach. Cieszymy się, że jesteśmy tu razem i mamy nadzieje, że kolejne lata przyniosą nam jeszcze więcej łask Bożych.
RAM to potęga!
20180318_122011_HDR (1)