Przydział animatorów do kościołów stacyjnych na SMAP

XXXIII

MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ: BRZEGI DOLNE:

Recepcja: Szkoła Podstawowa w Łodynie

L.p. Nazwisko i imię Rodzaj formacji
1. Bieda Michał KSM
2. Biedroń Dariusz OAZA
3. Bodzioch Cyprian RAM
4. Cieśla Weronika OAZA
5. Głowacki Bartosz OAZA
6. Kaiser Justyna RAM
7. Myćka Martyna KSM
8. Pelczar Milena RAM
9. Rokosz Aleksandra OAZA
10. Wasilewski Emil RAM
11. Wota Klaudia RAM
12. Zwolińska Katarzyna OAZA
13. Kleryk 1 WSD
14. Kleryk 2 WSD
15. Kleryk 3 WSD
16. Kleryk 4 WSD

 

MATKI BOŻEJ BIESZCZADZKIEJ: JASIEŃ

 Recepcja: Ustrzyki Dolne, ul. Jasień 6, (przy kościele w Jasieniu).

L.p. Nazwisko i imię Rodzaj formacji
1. Cieleń Karolina OAZA
2. Cieleń Monika OAZA
3. Delmanowicz Dominika OAZA
4. Drabik Anita OAZA
5. Figlarska Patrycja RAM
6. Gromek Dominik RAM
7. Grzegorzak Erwin RAM
8. Jasina Elżbieta OAZA
9. Kołodziej Paweł Odnowa w DŚ.
10. Kontek Monika RAM
11. Kończyk Marta RAM
12. Makowicz Marta OAZA
13. Mazurek Dominika RAM
14. Milanowska Karolina RAM
15. Osikowski Tomasz RAM
16. Sławińska Katarzyna RAM
17. Uliasz Zuzanna OAZA
18. Kleryk 1 WSD
19. Kleryk 2 WSD

MATKI BOŻEJ KRÓLOWEJ POLSKI

Recepcja: Zespół Szkół Publicznych nr 1, ul. 29 Listopada 21.

L.p. Nazwisko i imię Rodzaj formacji
1. Barnat Andrzej RAM
2. Budziak Aleksandra OAZA
3. Chuchra Gabriela OAZA
4. Czerkawski Bartek RAM
5. Doktor Anna OAZA
6. Filus Weronika RAM
7. Franczak Julia OAZA
8. Gdula Adrian KSM
9. Hebda Małgorzata RAM
10. Kondryszyn Magdalena RAM
11. Mach Michalina RAM
12. Michalik Wiktoria RAM
13. Morawska Kamila OAZA
14. Norejko Kamil RAM
15. Pankiewicz Patrycja RAM
16. Pawłowska Paulina RAM
17. s. Pieczykolan Emmanuela Karolina Serafitka
18. Rokitowska Żaneta RAM
19. Rzeszowska Natalia OAZA
20. Sławiński Bartłomiej RAM
21. Sołtysik Aleksandra RAM
22. Tasior Wioletta RAM
23. Wojtas Gabriela OAZA
24. Złotnik Karolina RAM
25. Kleryk 1 WSD
26. Kleryk 2 WSD
27. Kleryk 3 WSD

ŚW. JÓZEFA ROBOTNIKA

Recepcja: Zespół Szkół Publicznych nr 2, Narciarska Szkoła Sportowa, ul. Dobra 6.

L.p. Nazwisko i imię Rodzaj formacji
1. Balicki Jacek RAM
2. Bąk Kamil OAZA
3. Bednarczyk Magdalena OAZA
4. Bis Karol RAM
5. Borowska Patrycja RAM
6. Brzezicka Agata RAM
7. Fednar Julia RAM
8. Fedor Agnieszka RAM
9. Fiejtek Aleksandra RAM
10. Frydrych Martyna OAZA
11. Gierlach Wiktoria OAZA
12. Janusz Kinga OAZA
13. Kielar Weronika OAZA
14. Kozioł Paweł LSO
15. Kuszaj Agnieszka OAZA
16. Kwiecień Paulina OAZA
17. Leśniak Anna RAM
18. Maj Karolina RAM
19. Marszał Aleksandra RAM
20. Młynarska Monika RAM
21. Mnich Anna RAM
22. Nietrzeba Anna OAZA
23. Osowski Remigiusz OAZA
24. Ostafińska Justyna OAZA
25. Pilch Aleksandra RAM
26. Rzepka Przemysław RAM
27. Sapa Klaudia RAM
28. Sobejko Oktawia RAM
29. Socha Adrianna RAM
30. Szpetman Agata RAM
31. Szyszka Monika OAZA
32. Śnieżek Aleksandra OAZA
33. Kleryk 1 WSD
34. Kleryk 2 WSD
35. Kleryk 3 WSD
36. Kleryk 4 WSD
37. Kleryk 5 WSD
38. Kleryk 6 WSD
39. Kleryk 7 WSD
40. Kleryk 8 WSD
41. Kleryk 9 WSD
42. Kleryk 10 WSD
43. Kleryk 11 WSD
44. Kleryk 12 WSD

NARODZENIA MATKI BOŻEJ: USTJANOWA:

Recepcja: Szkoła Podstawowa w Ustjanowej, (przy głównej drodze).

L.p. Nazwisko i imię Rodzaj formacji
1. Balawajder Patryk RAM
2. Bróż Natalia RAM
3. Dudek Dominik RAM
4. Flak Natalia RAM
5. Kielar Mateusz OAZA
6. Korszniak Jadwiga KSM
7. Kozubek Izabela RAM
8. Mulawka Maciej RAM
9. Pierożak Weronika OAZA
10. Reizer Dagmara OAZA
11. Różańska Patrycja RAM
12. Sidor Jakub RAM
13. Skawińska Marcelina RAM
14. Strzałkowska Gabriela RAM
15. s. Surma Klaudia
16. Świątoniowska Justyna OAZA
17. Wdowik Izabela RAM
18. Wiech Kamila RAM
19. Zywar Bernadetta RAM
20. Kleryk 1 WSD
21. Kleryk 2 WSD
22. Kleryk 3 WSD
23. Kleryk 4 WSD
24. Kleryk 5 WSD
25. Kleryk 6 WSD

STATYSTYKA:

RAM – 60
OAZA – 36
KLERYCY – 27
KSM – 4
Siostry zakonne – 2
LSO – 1
Odnowa w Duchu Świętym – 1

RAZEM: 131