Kandydaci Studium Animatora RAM 2015/2016 dopuszczeni do praktyk wakacyjnych

baner
  1. Bar Magdalena Markowa
  2. Bara Krzysztof Laszki
  3. Bednarz Katarzyna Munina
  4. Bis Karol Wietlin
  5. Blicharczyk Angelika Odrzykoń
  6. Bodzioch Cyprian Przemyśl
  7. Borowska Patrycja Jarosław
  8. Broda Karolina Skołoszów
  9. Buk Małgorzata Medyka
  10. Burek Ewa Giedlarowa
  11. Buszta Dawid Dębina
  12. Cichoń Wiktoria Krosno
  13. Czajka Magdalena Surochów
  14. Czerwonka Faustyna Brzyska Wola
  15. Czop Klaudia Grodzisko Nowe
  16. Czyżewski Piotr Buszkowice
  17. Daraż Jakub Przemyśl
  18. Długosz Justyna Jabłonica Polska
  19. Gładysz Magdalena Dynów
  20. Gromek Dominik Żeglce
  21. Gromek Kinga Żeglce
  22. Inglot Michał Markowa
  23. Jabłecki Przemysław Bircza
  24. Jazienicka Paulina Pełkinie
  25. Józefczyk Aleksandra Jabłonica Polska
  26. Jurijków Patryk Żurawica
  27. Kaciuba Angelika Kaszyce
  28. Kaczmarz Aleksandra Laszki
  29. Kałek Kornelia Wietlin
  30. Kędra Kinga Kombornia
  31. Kierepka Magdalena Nakło
  32. Kluz Natalia Markowa
  33. Konieczny Agata Gniewczyna Łańcucka
  34. Kosior Karolina Giedlarowa
  35. Kowalska Patrycja Medyka
  36. Kruk Mateusz Przysietnica
  37. Kula Kinga Giedlarowa
  38. Lalik Małgorzata Bircza
  39. Mach Agata Giedlarowa
  40. Marek Klaudia Skołoszów
  41. Marszał Aleksandra Surochów
  42. Matwiej Natalia Śliwnica
  43. Matyja Aleksandra Wólka Pełkińska
  44. Michalik Wiktoria Gniewczyna Łańcucka
  45. Michałkiewicz Kamila Leszczawka
  46. Mnich Anna Wola Węgierska
  47. Nowosiadły Dominika Święte
  48. Nycz Grzegorz Munina
  49. Omańska Martyna Święte
  50. Osiecki Wojciech Rakszawa
  51. Pelczar Oktawia Odrzykoń
  52. Płaza Andrzej Mirocin
  53. Polak Aleksandra Rakszawa
  54. Prach Wojciech Jabłonica Polska
  55. Prymon Krystian Pełkinie
  56. Pusztuk Karolina Wólka Pełkińska
  57. Puzio Greta Wietlin
  58. Pyteraf Julia Głowienka
  59. Pytlak Edyta Przysietnica
  60. Rączka Katarzyna Krosno
  61. Rejent Joanna Korczowa
  62. Rogula Joanna Izdebki
  63. Rysz Anna Iskrzynia
  64. Rzepka Dominika Przysietnica
  65. Sereda Aleksandra Laszki
  66. Skawińska Marcelina Kraczkowa
  67. Skiba Aleksandra Laszki
  68. Socha Adrianna Jarosław
  69. Sosnowski Wiktor Krzywcza
  70. Sowa Jakub Żurawica
  71. Staroń Monika Brzyska Wola
  72. Strawińska Karolina Przemyśl
  73. Strug Sylwia Grodzisko Nowe
  74. Strzałkowska Gabriela Kraczkowa
  75. Suszyło Aleksandra Giedlarowa
  76. Szczygieł Dawid Lecka
  77. Szylar Michał Markowa
  78. Szymbara Agnieszka Żeglce
  79. Szymuś Justyna Cetula
  80. Śliwa Magdalena Giedlarowa
  81. Śmiałek Konrad Giedlarowa
  82. Tropiło Marcin Przemyśl
  83. Twarowski Hubert Korzenica
  84. Urban Dawid Przemyśl
  85. Wasielewski Michał Gniewczyna
  86. Wiech Kamila Giedlarowa
  87. Wielgos Iwona Wólka Pełkińska
  88. Witko Kamil Majdan Sieniawski
  89. Wójcik Sylwia Iskrzynia
  90. Wylaź Mateusz Giedlarowa