Kandydaci na animatorów dopuszczeni do egzaminu kończącego Studium Animatora 2015/2016

baner marzec
  1. Bar Magdalena Markowa
  2. Bara Krzysztof Laszki
  3. Bednarz Katarzyna Munina
  4. Bis Karol Wietlin
  5. Blicharczyk Angelika Odrzykoń
  6. Bodzioch Cyprian Przemyśl
  7. Borowska Patrycja Jarosław
  8. Broda Karolina Skołoszów
  9. Buk Małgorzata Medyka
  10. Burek Ewa Giedlarowa
  11. Buszta Dawid Dębina
  12. Cichoń Wiktoria Krosno
  13. Czajka Magdalena Surochów
  14. Czerwonka Faustyna Brzyska Wola
  15. Czop Klaudia Grodzisko Nowe
  16. Czyżewski Piotr Buszkowice
  17. Ćwikła Marek Kuryłówka
  18. Daraż Jakub Przemyśl
  19. Długosz Justyna Jabłonica Polska
  20. Gładysz Magdalena Dynów
  21. Gierlach Aleksandra Medyka
  22. Gromek Dominik Żeglce
  23. Gromek Kinga Żeglce
  24. Hajduk Zuzanna Medyka
  25. Inglot Michał Markowa
  26. Jabłecki Przemysław Bircza
  27. Jazienicka Paulina Pełkinie
  28. Józefczyk Aleksandra Jabłonica Polska
  29. Jurijków Patryk Żurawica
  30. Kaciuba Angelika Kaszyce
  31. Kaczmarz Aleksandra Laszki
  32. Kałek Kornelia Wietlin
  33. Kędra Kinga Kombornia
  34. Kierepka Magdalena Nakło
  35. Kluz Natalia Markowa
  36. Konieczny Agata Gniewczyna Łańcucka
  37. Kosior Karolina Giedlarowa
  38. Kowalska Patrycja Medyka
  39. Kruk Mateusz Przysietnica – egzamin zaliczony
  40. Kula Kinga Giedlarowa
  41. Lalik Małgorzata Bircza
  42. Mach Agata Giedlarowa
  43. Marek Klaudia Skołoszów
  44. Marszał Aleksandra Surochów
  45. Matwiej Natalia Śliwnica
  46. Matyja Aleksandra Wólka Pełkińska
  47. Michalik Wiktoria Gniewczyna Łańcucka
  48. Michałkiewicz Kamila Leszczawka
  49. Mnich Anna Wola Węgierska
  50. Nowosiadły Dominika Święte
  51. Nycz Grzegorz Munina
  52. Omańska Martyna Święte
  53. Osiecki Wojciech Rakszawa – egzamin zaliczony
  54. Pelczar Oktawia Odrzykoń
  55. Płaza Andrzej Mirocin
  56. Polak Aleksandra Rakszawa
  57. Prach Wojciech Jabłonica Polska
  58. Prymon Krystian Pełkinie
  59. Pusztuk Karolina Wólka Pełkińska
  60. Puzio Greta Wietlin
  61. Pyteraf Julia Głowienka – egzamin zaliczony
  62. Pytlak Edyta Przysietnica
  63. Rączka Karolina Krosno
  64. Rejent Joanna Korczowa
  65. Rogula Joanna Izdebki
  66. Rysz Anna Iskrzynia
  67. Rzepka Dominika Przysietnica
  68. Sereda Aleksandra Laszki
  69. Skawińska Marcelina Kraczkowa
  70. Skiba Aleksandra Laszki
  71. Socha Adrianna Jarosław
  72. Sosnowski Wiktor Krzywcza
  73. Sowa Jakub Żurawica
  74. Staroń Monika Brzyska Wola
  75. Strawińska Karolina Przemyśl
  76. Strug Sylwia Grodzisko Nowe
  77. Strzałkowska Gabriela Kraczkowa
  78. Suszyło Aleksandra Giedlarowa
  79. Szczygieł Dawid Lecka
  80. Szylar Michał Markowa
  81. Szymbara Agnieszka Żeglce
  82. Szymuś Justyna Cetula
  83. Śliwa Magdalena Giedlarowa
  84. Śmiałek Konrad Giedlarowa
  85. Tropiło Marcin Przemyśl
  86. Twarowski Hubert Korzenica
  87. Urban Dawid Przemyśl
  88. Wasielewski Michał Gniewczyna
  89. Wawrzynów Michał Żurawica
  90. Wiech Kamila Giedlarowa
  91. Wielgos Iwona Wólka Pełkińska
  92. Witko Kamil Majdan Sieniawski
  93. Wójcik Sylwia Iskrzynia
  94. Wylaź Mateusz Giedlarowa

PS. Osoby, które nie zaliczyły wszystkich prac pisemnych mają je dosłać do poniedziałku 30 maja !