SNE zaprasza…

benereksne

Wakacyjna Ewangelizacja Bieszczadów – Bieszczady dla Jezusa 2016

Polańczyk-Solina-Myczków-Wołkowyja-Ustrzyki Górne-Wetlina-Cisna

Bieszczady to miejsce odpoczynku i radosnego przebywania dla wielu ludzi z całego kraju, którzy właśnie tu pragną spędzić czas odnowy sił fizycznych, ale i duchowych. Przybywają tu także ludzie zagubieni, poszukujący sensu życia. Podczas inicjatywy WEB chcemy dla wszystkich zapewnić pomoc i wsparcie moralne oraz duchowe w formie wspólnego przebywania, spotkań, dialogu, modlitwy wspólnotowej, a także przez koncerty znanych wykonawców chrześcijańskich, projekcji filmowych, spektakli małych form teatralnych, itp.

Inicjatywa jest koordynowana przez Szkołę Nowej Ewangelizacji Św. Jakuba Apostoła działającą w ramach Katolickiego Stowarzyszenia UNUM  z udziałem Diakonii Modlitwy Epafras,  Wspólnot, Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich (Ruch Apostolstwa Młodzieży, Ruch Światło-Życie, Odnowa w Duchu Świętym i in.).

Mamy nadzieję, że Wakacyjna Ewangelizacja Bieszczadów będzie promowana w dalszym ciągu nie tylko przez naszą Archidiecezję, ale także przez inne Kościoły lokalne, bo jest to jedna z inicjatyw ewangelizacyjnych w Polsce, którą warto kontynuować.

Serdecznie zapraszamy na kolejną Wakacyjną Ewangelizację Bieszczadów
„Bieszczady dla Jezusa 2016”

Zapraszamy animatorów i tych, którzy pragną dzielić się Jezusem z innymi. (Osoby spoza Szkoły Nowej Ewangelizacji, RAM, KSM i Oazy powinny przywieźć opinie lub list polecający od swojego duszpasterza). Zapisy na stronie sne.przemyska.pl/web-2016/ lub bezpośrednio pod linkiem [http://goo.gl/forms/DWIpSdrs9u], gdzie także znajdują się szczegółowe informacje.

Do zobaczenia w Polańczyku!


 

Serdecznie zapraszamy na Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego – Nowe Życie w Duchu Świętym, które w tym roku odbędzie się 14 maja w Bazylice archikatedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Jana Chrzciciela w Przemyślu. Szczegółowy program czuwania:

20:00 Nieszpory i KONFERENCJA

21:00 Modlitwa O WYLANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

22:00 Msza Święta pod przew. KS. BPA STANISLAWA JAMROZKA

Więcej informacji można uzyskać na stronie sne.przemyska.pl