Kandydaci na animatorów dopuszczeni do egzaminu kończącego Studium Animatora RAM 2014/2015

image003
  1. Bachaj Izabela – Jodłówka
  2. Barszcz Aleksandra – Rokszyce
  3. Bąk Paulina – Przysietnica
  4. Białowąs Karolina – Jarosław
  5. Biedroń Joanna – Sieniawa
  6. Bróż Natalia – Kraczkowa
  7. Cyparska Dorota – Przysietnica
  8. Czado Mirosław – Kostków
  9. Czerkawski Bartłomiej – Bircza
  10. Czesielska Jolanta – Medyka
  11. Czwałga Paulina – Kostków
  12. Dec Paweł – Rakszawa
  13. Dudek Dominik – Giedlarowa
  14. Flak Natalia – Cierpisz
  15. Gefert Karolina – Zagórz
  16. Gerula Karolina – Huta Brzuska
  17. Grządziel Paulina – Torki
  18. Grzywna Rafał – Grodzisko Dolne
  19. Jajko Zuzanna – Przysietnica
  20. Karnasiewicz Angelika – Iwonicz
  21. Kasprzyk Agnieszka – Bolestraszyce
  22. Kierepka Franciszek – Nakło
  23. Kłak Karolina – Wara
  24. Kołoda Jarosław – Leżachów Osada
  25. Komenda Wioletta – Ryszkowa Wola
  26. Kondub Błażej – Grodzisko Nowe
  27. Kozłowska Justyna – Rączyna
  28. Kozubek Izabela – Korczyna
  29. Krakowska Monika – Przemyśl
  30. Kruk Karolina – Nowosielce
  31. Kuźnar Tobiasz – Kombornia
  32. Krzeptoń Dawid – Wietlin
  33. Le Anh Martyna – Medyka
  34. Lechowicz Małgorzata – Korzeniec
  35. Mac Joanna – Rączyna
  36. Mach Michalina – Przemyśl
  37. Magryś Anna – Wola Mała
  38. Maj Gabriela – Grodzisko Nowe
  39. Majka Dawid – Żurawica
  40. Mazur Agnieszka – Niziny
  41. Mendak Adżelika – Przemyśl
  42. Nowak Bartłomiej – Giedlarowa
  43. Osiecki Wojciech – Rakszawa
  44. Pajda Bartosz – Makowisko
  45. Pankiewicz Patrycja – Rudawka
  46. Pawlak Michał – Dębina
  47. Penar Małgorzata – Iwonicz
  48. Petka Natalia – Zagórz
  49. Pielak Damian – Dynów
  50. Polak Marcin – Rakszawa
  51. Przeszło Marcin – Grodzisko Dolne
  52. Pukas Kamil – Radymno
  53. Rodzeń Krystian – Bircza
  54. Różańska Patrycja – Kraczkowa
  55. Sławiński Bartłomiej – Rozbórz
  56. Solarz Paulina – Bykowce
  57. Stefanowicz Aleksandra – Wola Węgierska
  58. Suchorowiec Katarzyna – Laszki
  59. Szirikjan Karolina – Medyka
  60. Śmiałek Jakub – Giedlarowa
  61. Śnieżek Iwona – Korczyna
  62. Trojnarz Ewelina – Ujkowice
  63. Uryć Marianna – Wara
  64. Więcław Beata – Gwizdów
  65. Wiśniowski Marek – Leszczawka
  66. Wrońska Joanna – Bystrowice
  67. Zając Adam – Zagórz
  68. Zając Tomasz – Ostrów
  69. Zwierzchowski Bartosz – Błażowa Dolna

Ps. Wszyscy kandydaci zdali egzamin kończący Studium Animatora RAM i dopuszczeni są do wakacyjnych praktyk. Gratulacje!