39. Studium Animatora RAM – Luty

W dniach 24-26 luty 2023r. odbyła się 6. sesja 39. Studium Animatora RAM. Nasza sesję tradycyjnie rozpoczęliśmy od Mszy Świętej, Spowiedzi i Adoracji.

Sobotę rozpoczęliśmy od spotkania z Panem na modlitwie porannej oraz odmawiając godzinki o niepokalanym poczęciu NMP. Pierwsza konferencja – liturgiczna – o  znaczeniu świąt i uroczystości. W ramach kolejnej konferencji odwiedziła nas pani Aneta Hudycz (która jest doradcą rodzinnym). Podzieliła się z nami swoim świadectwem oraz opowiedziała nam co nie co o życiu rodzinnym, małżeńskim. Podczas tej sesji kandydaci dowiedzieli się także jak pisać konspekty.

Również uczciliśmy urodziny urodziny Ks. Krzysztofa Żyły i imieniny Ks. Damiana Matusza oraz urodziny 2 osób z zespołu wychowawczego. 

Aktualnie trwa Wielki Post, z tej racji udaliśmy się wspólnie na plenerową drogę krzyżową przez ulicę prowadzące na kopiec tatarski. Drogę Krzyżową zakończyliśmy u stóp Krzyża Zawierzenia.

Niedzielę rozpoczęliśmy od medytacji i jutrzni. A dzień Pański uczciliśmy udając się do kościoła pw. Św. Józefa w Przemyślu (salezjanie).

GALERIA