Kandydaci na animatora

LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH NA STUDIUM ANIMATORA 2020/2021

  1. Banaś Wanessa Ostrów
  2. Baran Wojciech Nowy Borek
  3. Bartuś Natalia Pigany
  4. Baryła Jadwiga Gniewczyna Łańcucka
  5. Cisek Adrian Gniewczyna Łańcucka
  6. Dyrkacz Wojciech Kańczuga
  7. Fień Kacper Orły
  8. Flak Kinga Cierpisz
  9. Gardziel Gabriela Gniewczyna Łańcucka
  10. Ginda Aurelia Łukawica
  11. Grycko Małgorzata Sieniawa
  12. Gwóźdź Aleksandra Gniewczyna Łańcucka
  13. Janowska Julia Sieniawa
  14. Kałamarz Krzysztof Studzian
  15. Kasperska Amelia Zarzecze
  16. Kielar Aleksandra Iwonicz
  17. Kielar Sandra Bircza
  18. Kochanowicz Aleksandra Przemyśl
  19. Kochman Maria Łańcut
  20. Kołcz Sebastian Jasienica Sufczyńska
  21. Koniuszy Dariusz Rokietnica
  22. Kornecki Piotr Krzemienna
  23. Kowalik Aleksandra Ostrów
  24. Krasoń Monika Giedlarowa
  25. Król Natalia Cieszyn (diec. bielsko-żywiecka)
  26. Kupińska Karolina Przemyśl 
  27. Kurasz Oliwia Przemyśl 
  28. Maj Patrycja Rokietnica
  29. Majka Oliwia Kopytowa
  30. Marciniszyn Robert Rokietnica
  31. Matula Izabela Rzeszów
  32. Matusz Natalia Rokietnica
  33. Mazur Anna Lecka
  34. Murias Kamila Kraczkowa
  35. Niemczycki Mateusz Rokietnica
  36. Osiadacz Kinga Przemyśl
  37. Pawlak Dominika Dębina
  38. Pelc Kamila Zalesie
  39. Piejko Konrad Rokietnica
  40. Pieńczak Weronika Sieniawa
  41. Piróg Weronika Gniewczyna Tryniecka
  42. Prochownik Martyna Czelatyce
  43. Przybyło Maksymilian Czarna 
  44. Rupar Antoni Dębno
  45. Ryś Gabriela Harta
  46. Ryś Martyna Harta
  47. Rzeczyca Kamila Gniewczyna Łańcucka
  48. Rzepka Wojciech Łańcut
  49. Sajdłowska Julia Sarzyna
  50. Sawicka Weronika Olszany
  51. Semko Wiktoria Przemyśl
  52. Skotnicki Samuel Zarzecze
  53. Sławiński Stanisław Mirocin
  54. Smolarska Klaudia  Giedlarowa
  55. Sowa Wiktor Nowosielce
  56. Szewczyk Weronika Jarosław
  57. Turczyk Aleksandra Lecka
  58. Wawro Marcelina Przemyśl
  59. Wiatr Adrian Nowa Sarzyna
  60. Więcek Sylwester Łańcut
  61. Wojewoda Magdalena Wesoła
  62. Wojnarska Jagoda Przysietnica
  63. Wrona Karolina Harta
  64. Wroński Jakub Przemyśl
  65. Wroński Piotr Bystrowice
  66. Wróbel Kamila Harta
  67. Zarzycka Wiktoria Przemyśl
  68. Ziarko Maria Pielnia
LISTA KANDYDATÓW TRWAJĄCYCH NA STUDIUM ANIMATORA 2020/2021
 
  1. Baran Wojciech Nowy Borek
  2. Bartuś Natalia Pigany
  3. Dyrkacz Wojciech Kańczuga
  4. Flak Kinga Cierpisz
  5. Gardziel Gabriela Gniewczyna Łańcucka
  6. Ginda Aurelia Łukawica
  7. Grycko Małgorzata Sieniawa
  8. Gwóźdź Aleksandra Gniewczyna Łańcucka
  9. Janowska Julia Sieniawa
  10. Kałamarz Krzysztof Studzian
  11. Kasperska Amelia Zarzecze
  12. Kielar Aleksandra Iwonicz
  13. Kochanowicz Aleksandra Przemyśl
  14. Kochman Maria Łańcut
  15. Kołcz Sebastian Jasienica Sufczyńska
  16. Koniuszy Dariusz Rokietnica
  17. Kornecki Piotr Krzemienna
  18. Król Natalia Cieszyn (diec. bielsko-żywiecka)
  19. Majka Oliwia Kopytowa
  20. Marciniszyn Robert Rokietnica
  21. Mazur Anna Lecka
  22. Murias Kamila Kraczkowa
  23. Osiadacz Kinga Przemyśl
  24. Pawlak Dominika Dębina
  25. Pelc Kamila Zalesie
  26. Piejko Konrad Rokietnica
  27. Pieńczak Weronika Sieniawa
  28. Piróg Weronika Gniewczyna Tryniecka
  29. Prochownik Martyna Czelatyce
  30. Rupar Antoni Dębno
  31. Ryś Gabriela Harta
  32. Ryś Martyna Harta
  33. Rzeczyca Kamila Gniewczyna Łańcucka
  34. Rzepka Wojciech Łańcut
  35. Sajdłowska Julia Sarzyna
  36. Semko Wiktoria Przemyśl
  37. Sławiński Stanisław Mirocin
  38. Smolarska Klaudia Giedlarowa
  39. Sowa Wiktor Nowosielce
  40. Szewczyk Weronika Jarosław
  41. Turczyk Aleksandra Lecka
  42. Wawro Marcelina Przemyśl
  43. Więcek Sylwester Łańcut
  44. Wojewoda Magdalena Wesoła
  45. Wojnarska Jagoda Przysietnica
  46. Wrona Karolina Harta
  47. Wroński Jakub Przemyśl
  48. Wróbel Kamila Harta
  49. Zarzycka Wiktoria Przemyśl
  50. Ziarko Maria Pielnia