MAŁŻEŃSTWA ANIMATORÓW RAM

1. Konior Beata Leżajsk
Wylaź Janusz Giedlarowa (1990)

2. Bożek Agnieszka Białobrzegi
Kubik Grzegorz Zwięczyca (1994)

3. Latoń Katarzyna Brzóza Stadnicka
Bąk Bogusław Przysietnica (2000)

4. Korecka Joanna Żurawica
Jakubiszyn Paweł Grochowce (2004)

5. Pukajło Bernadeta Bolestraszyce
Marczak Barłomiej Dąbrowica (2004)

6. Kotelnicka Agnieszka Przemyśl
Muzyczka Michał Jarosław (2005)

7. Kucharska Anna Wyszatyce
Wawro Radosław Surochów (2005)

8. Matusz Bernadeta Przemyśl
Hagel Grzegorz Jarosław (2005)

9. Paniw Agnieszka Przemyśl
Balicki Dariusz Piwoda (2005)

10. Czamara Dominika Pawłosiów
Maciałek Marcin Makowisko (2005)

11. Wysocka Joanna Jarosław
Gałasiewicz Marek Jarosław (2006)

12. Beńko Agnieszka Przemyśl
Pęcak Marcin Tuchla (2008)

13. Kiełboń Weronika Przeworsk
Piziak Rafał Giedlarowa (2008)

14. Chmura Bożena Jarosław
Czubat Grzegorz Iwonicz (2008)

15. Rzeszótko Anna Orzechowce
Paniw Grzegorz Przemyśl (2009)

16. Pielach Marta Piwoda
Maciałek Łukasz Makowisko (2009)

17. Szczurek Anna Iwonicz
Kokocki Piotr Korczowa (2009)

18. Jażyk Elżbieta Przemyśl
Durbajło Piotr Jarosław (2010)

19. Choma Marlena Dynów
Toczek Maciej Wara (2011)

20. Świeca Sabina Zapałów
Wałczyk Krzysztof Piwoda (2011)

21. Piróg Paulina Dynów
Undziakiewicz Bartłomiej Bachórzec (2014)

22. Biały Kamila Stare Sioło
Wałczyk Witold Piwoda (2014)

23. Kontek Renata Surochów
Szczypta Dariusz Surochów (2014)

24. Kulig Joanna Kraczkowa
Techman Jarosław Kraczkowa (2015)

25. Jakubowicz Justyna Iwonicz
Wojtuń Łukasz Haczów (2015)

26. Noga Beata Wacławice
 Wielgosz Dawid Drohojów (2016)

27. Uryć Karolina Wara
 
Leja Michał Radymno (2016)

28. Wojdyło Barbara Żurawica
Kuźniar Krzysztof  Makowisko (2016)

29. Bąk Justyna Przysietnica
Tabaka Paweł  Czarna k. Łańcuta (2017)

30. Franczak Justyna Zagórz
Walczak Grzegorz  Drohojów (2017)

31. Betlej Angelika  Krzywcza
Bugira Paweł Żurawica (2017)

32. Toczek Aleksandra Nozdrzec
Czykało Tomasz Sieniawa (2017)

33. Herkt Patrycja Gniewczyna
Paluch Wojciech Sieniawa (2017)

34. Kilman Paulina Ujkowice
Styś Michał Wacławice (2017)

35. Czwerenko Karolina Brylińce
Polko Jakub Przemyśl (2018)

36. Martyńska Karolina Przemyśl
Borowik Łukasz Przemyśl (2018)

37. Durbajło Karolina Jarosław
Gołąb Bartłomiej Koniaczów (2018)

38. Chachura Izabela Przemyśl
Wojnarowicz Paweł Bolestraszyce (2019)

39. Wiśniowska Kamila Przemyśl
Więcław Piotr Gwizdów (2019)

40. Gręda Patrycja Żurawica
Zamróz Paweł Łętownia (2019)

41. Kuczek Karolina Leżajsk 
Dziob Michał Giedlarowa (2019)

42. Jolanta Wajhajmer Gać
Piotr Tandyrak Przemyśl (2019)

43. Dominika Rzepka Przysietnica
Jarosław Kołoda Leżachów Osada(2019)