Animatorzy 2019

Badowicz Wiktor Bąk Klaudia Bednarz Wiktoria Borcz Arkadiusz Buczek Weronika Chmiel Katarzyna Czerniecka Aleksandra Daraż Judyta Dereń Joana Drabicka Emilia Drobek Paweł Filipek Sabina Frączek Przemysław Gierlach Agnieszka Gilarska Agnieszka Glazer Kacper Golenia Michał Guzek Weronika Homa Remigiusz Jaklik Julia Jarosz Justyna Jasiłek Piotr Jurasz Karol Kaliniewicz Ida Karnasiewicz Weronika Karpińska Wiktoria Karuś Aleksandra Kijanka Karol Konderak Kamil Kopeć Agnieszka Kot Patrycja Krupa Weronika Kuca Gracjan Kud Julia Lekowski Marcin Maca Martyna Maciałek Gabriela Marak Kamila Maziarz Martyna Mokrzycki Sławomir Napora Klaudia Nowosada Damian Pietnica Karolina Podolec Karolina Pokrywka Mariola Potejko Julia Raczkowski Rafał Rajnik Michał Rejent Anna Rutkowska Katarzyna Sabat Miłosz Siorek Weronika Skop Sebastian Sobota Weronika Sołek Małgorzata Srtrawa Karolina Stopyra Faustyna Szylar Mateusz Śliwka Szymon Telesz Justyna Telesz Kacper Tymoczko Julia Wiatr Emilia Wiech Gabriela Wilk Marcelina Wojtyna Emilia Wolanin Jagoda Wrona Gabriela Wróbel Klaudia Wysocka Julia Wywrót Rafał

Animatorzy 2019:

  1. Badowicz Wiktor Korczowa
  2. Bąk Klaudia Przysietnica
  3. Bednarz Wiktoria Iskrzynia
  4. Borcz Arkadiusz Mirocin
  5. Buczek Weronika Orzechówka
  6. Chmiel Katarzyna Czarna
  7. Czerniecka Aleksandra Mirocin
  8. Daraż Judyta Przemyśl
  9. Dereń Joanna Nowosielce
  10. Drabicka Emilia Borek Stary
  11. Drobek Paweł Równe
  12. Filipek Sabina Łańcut
  13. Frączek Przemysław Czarna
  14. Fynyk Mariusz Kormanice
  15. Gierlach Agnieszka Medyka
  16. Gilarska Agnieszka Łowce
  17. Glazer Kacper Orzechówka
  18. Golenia Michał Łańcut
  19. Gorący Izabela Kuryłówka
  20. Guzek Weronika Wola Mała
  21. Homa Remigiusz Rokietnica
  22. Iskra Gabriela Kuryłówka
  23. Jaklik Julia Nowosielce
  24. Jarosz Justyna Nowosielce
  25. Jasiłek Piotr Czarna
  26. Jurasz Karol Rymanów Zdrój
  27. Kaliniewicz Ida Lesko
  28. Kaczmaryk Aleksandra Łowce
  29. Karnasiewicz Weronika Iwonicz
  30. Karpińska Wiktoria Borek Stary
  31. Karuś Aleksandra Rokietnica
  32. Kijanka Karol Rokietnica
  33. Konderak Kamil Rymanów
  34. Kopeć Agnieszka Korczowa
  35. Kot Patrycja Roźwienica
  36. Krupa Weronika Krosno
  37. Kuca Gracjan Łańcut
  38. Kud Julia Wola Rafałowska
  39. Lekowski Marcin Kormanice
  40. Maca Martyna Dębów
  41. Maciałek Gabriela Gniewczyna Tryniecka
  42. Mamrak Kamila Medyka
  43. Maziarz Martyna Cieszacin Mały
  44. Michalski Radosław Krzywcza
  45. Mokrzycki Sławomir Barycz
  46. Napora Klaudia Rokietnica
  47. Nowosada Damian Budy Łańcuckie
  48. Pietnica Karolina Medyka
  49. Podolec Karolina Gniewczyna Tryniecka
  50. Pokrywka Mariola Majdan Sieniawski
  51. Potejko Julia Giedlarowa
  52. Raczkowski Rafał Przemyśl
  53. Rajnik Michał Posada Górna
  54. Rejent Anna Jarosław
  55. Rutkowska Katarzyna Majdan Sieniawski
  56. Sabat Miłosz Posada Górna
  57. Siorek Weronika Kraczkowa
  58. Skop Sebastian Rokietnica
  59. Sobota Weronika Przysietnica
  60. Sołek Małgorzata Jankowice
  61. Stopyra Faustyna Czarna
  62. Strawa Karolina Lutków
  63. Szylar Mateusz Markowa
  64. Śliwka Szymon Malawa
  65. Telesz Justyna Wara
  66. Telesz Kacper Wara
  67. Tymoczko Julia Łowce
  68. Wiatr Emilia Wola Mała
  69. Wiech Gabriela Giedlarowa
  70. Wilk Marcelina Głowienka
  71. Wojtyna Emilia Tryńcza
  72. Wolanin Jagoda Kuryłówka
  73. Wrona Gabriela Laszki
  74. Wróbel Klaudia Jarosław
  75. Wysocka Julia Munina
  76. Wywrót Rafał Nowosielce