INFORMACJE PRZED DNIEM WSPÓLNOTY

102

Serdecznie zapraszamy wszystkich na Dzień Wspólnoty Ruchu Apostolstwa Młodzieży, który odbędzie się 7 września b.r. na terenie parafii Przemyśl Kazanów. Aby jak najgłębiej przeżyć to święto we wspólnocie prosimy o dostosowanie się do wskazówek porządkowych.

1. Uroczystości rozpoczynają się o godz. 10:00 w kościele parafialnym Przemyśl Kazanów godziną świadectw, a o godz. 11:00 zostanie rozpoczęta Eucharystia p.p. JE ks. abp Adama Szala połączona z błogosławieństwem kandydatów.

2. Po Eucharystii zapraszamy na poczęstunek. W dolnym kościele będzie wydawany bigos, pieczywo oraz herbata. Dla przybyłych animatorów, członków grup parafialnych i sympatyków mamy przygotowane miejsce w dolnym kościele oraz na placu kościelnym.

3. Na godz. 15:00 zapraszamy na filmowe podsumowanie roku formacyjnego do dolnego kościoła. Bezpośrednio po seansie odbędzie się koncert przygotowany przez animatorów RAM, a zaraz po nim koncert kleryckiego zespołu SPES.

4. Po koncercie jest do dyspozycji czas wolny, a na godz. 19:00 zapraszamy na dyskotekę, która odbędzie się w dolnym kościele. Koszt dyskoteki – 5 zł. Po dyskotece będzie możliwość bezpłatnego noclegu w prostych warunkach. Serdecznie zapraszamy!