Kandydaci na animatorów RAM 2018 dopuszczeni do praktyk wakacyjnych

IMG_9372

W dniach 15-16 czerwca 2018 r. następujący kandydaci na animatorów zdawali egzamin teoretyczny i zostali skierowani do praktyk wakacyjnych.

  1. Borchowiec Julia Michałówka
  2. Buszta Karolina Dębina
  3. Cwynar Aleksandra Orzechówka
  4. Czepiel Sandra Koniaczów
  5. Danek Aleksandra Odrzykoń
  6. Daniła Magdalena Pielnia
  7. Długosz Maciej Korczyna
  8. Drozd Alicja Kraczkowa
  9. Dziedzic Mateusz Markowa
  10. Feduń Martyna Stara Bircza
  11. Florcik Bartosz Równe
  12. Ginda Eryk Łukawica
  13. Haliniak Maja Przemyśl
  14. Hermańska Karolina Sufczyna
  15. Jakubowska Anita Pielnia
  16. Jurijków Faustyna Żurawica
  17. Kasprowicz Paulina Dynów
  18. Kasprzyk Karolina Przemyśl
  19. Kierepka Konrad Adamówka
  20. Klin Katarzyna Grodzisko Nowe
  21. Kłak Klaudia Wara
  22. Koralewicz Martyna Święte
  23. Kowal Magdalena Widna Góra
  24. Krzyczkowski Dominik Laszki
  25. Kwiatanowska Barbara Zarszyn
  26. Kwolek Martyna Przysietnica
  27. Liszewska Katarzyna Ożańsk
  28. Maciąga Konrad Pawłosiów
  29. Maciołek Kamila Mirocin
  30. Maciołek Wiktoria Mirocin
  31. Maląg Maciej Ustrobna
  32. Martowicz Aleksandra Tuligłowy
  33. Miszczyszyn Dorota Czystogarb
  34. Moskal Martyna Korczyna
  35. Nessel Maciej Krzywcza
  36. Nykiel Jakub Korczowa
  37. Pomykała Katarzyna Łańcut
  38. Rachwał Aleksandra Malinówka
  39. Rejzer Bartosz Markowa
  40. Rup Aleksandra Giedlarowa
  41. Rzeszutek Adrian Korczyna
  42. Salwiak Małgorzata Wara
  43. Sanocka Aleksandra Święte
  44. Serafin Michał Jodłówka
  45. Stadnik Zuzanna Niewistka
  46. Stanisławczyk Adrian Odrzykoń
  47. Szczurek Kamil Święte
  48. Szybowicz Ewa Przemyśl
  49. Szyszka Karolina Majdan Sieniawski
  50. Śliwińska Elisabeth Mirocin
  51. Tomaszewska Aleksandra Widna Góra
  52. Tomaszewska Wiktoria Pawłosiów
  53. Trubas Paulina Pawłosiów
  54. Wasilewska Anna Przemyśl
  55. Wawrzynów Julia Żurawica
  56. Wawrzynów Michał Żurawica
  57. Wąchała Weronika Majdan Sieniawski
  58. Zając Gabriela Rokietnica
  59. Zawojska Julia Korczyna
  60. Zubrzycka Oliwia Święte
  61. Zywar Kornelia Jabłonica Polska

Gratulujemy i życzymy udanych rekolekcji.